W dniach 16 – 17.09.2022 r. będziemy prowadzili akcje w związku z obchodami Światowego Dnia Bezpieczeństwa Pacjentów.

Tegoroczne hasło brzmi:

Bezpieczeństwo Farmakoterapii (Medication Safety)

Celem Światowego Dnia Bezpieczeństwa Pacjenta jest podkreślenie światowej solidarności, dotyczącej poprawy bezpieczeństwa opieki zdrowotnej w systemach ochrony zdrowia krajów członkowskich WHO.

Każda osoba w pewnym momencie swojego życia będzie przyjmować leki, aby zapobiegać lub leczyć choroby. Jednak leki czasami powodują poważne szkody, jeśli są nieprawidłowo przechowywane, przepisywane, wydawane, podawane lub jeśli są niedostatecznie monitorowane.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.spzoz-przeworsk.pl oraz fanpage www.facebook.com/SZPITALPrzeworsk, a już jutro w godz. 9.00 – 14.00 zapraszamy na stoisko informacyjne z konsultacjami w holu główny Szpitala.

plakat bezpieczeństwo