Wsparcie dla Pacjentów.

14 stycznia 2021 r. otrzymaliśmy dary przeznaczone dla potrzebujących pacjentów przebywających w Naszym Szpitalu, którzy podczas hospitalizacji nie mogą liczyć na pomoc najbliższych ze względu na sytuację pandemii. Pomoc skierowana będzie również do osób starszych, samotnych i o niskich dochodach wypisywanych do domu.

W zbiórkę zaangażowali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy przeworskich szkół podstawowych:

• Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II ,
  • Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja,
  • Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego
  • oraz przeworscy przedsiębiorcy.

Stowarzyszenie Polska 2050 było pomysłodawcą oraz odpowiadało za zorganizowanie i przeprowadzenie akcji.

W ramach zbiórki zebrano podstawowe produkty żywnościowe (ponad 1500 butelek wody, 400 opakowań biszkoptów i herbatników) oraz środki pielęgnacyjne i higieniczne m.in. chusteczki zwykłe i nawilżane (752 szt.), mydła w płynie (70szt) , pianki do mycia, pianki do golenia, ręczniki papierowe  i bawełniane, pieluchomajtki, szczoteczki i pasty do zębów, golarki jednorazowe.

Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim zaangażowanym w akcję „Wspieramy pacjentów Szpitala w Przeworsku”.

Ofiarowana pomoc jest dowodem wrażliwości, serdeczności i chęci niesienia pomocy potrzebującym.