Szanowni Państwo,

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oraz dążąc do jak największej satysfakcji ze świadczonych przez Naszą placówkę usług postanowiliśmy zwrócić się do pacjentów Naszego Szpitala z prośbą o wypełnienie ankiet.

Od 10 do 31 sierpnia przeprowadziliśmy wewnętrzną ankietę satysfakcji pacjentów, którzy skorzystali z porad w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej w Naszym Szpitalu.

Państwa wskazania i opinie są dla nas bardzo ważne ponieważ pozwolą nam ukierunkować działania na te sfery, które wymagają dopracowania.

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi wynikami badań, które zamierzamy kontynuować przez najbliższe kilka miesięcy.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy zechcieli wziąć udział w badaniu i podzielić się z nami swoimi opiniami i spostrzeżeniami.

wyniki