nekrolog piątek

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 01.02.2022 r. odszedł od nas na zawsze lekarz Jan Piątek.

Był pracownikiem Naszego Szpitala od 01.12.1986 r do 03.11.2014 r. Został zatrudniony na stanowisku młodszego asystenta Oddziału Położniczo – Ginekologicznego, w Punkcie Lekarskim w Siedleczce i Poradni Medycyny Pracy. 15.04.1999 r. uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych I stopnia.

Pełnił funkcję Kierownika Ośrodka Zdrowia w Manasterzu i w Hadlach Szklarskich a od 01.12.1999 r.w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Zarzeczu.

W okresie zatrudnienia sprawował dyżury w Dziale Pomocy Doraźnej, na oddziałach szpitalnych i Wiejskim Ośrodku Zdrowia w Żurawiczkach.

Był wzorem pracowitości, odpowiedzialności i uczciwości. Bezinteresownie życzliwy, pomocny wszystkim, nie szczędzący sił w pracy. Człowiek o wysokim poczuciu odpowiedzialności.

Taki pozostanie w naszej pamięci.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim.