Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku ul. Szpitalna 16, 37-200 Przeworsk na podstawie art. 26  ustawy z dnia 15-04-2011 r. o działalności leczniczej, zaprasza do składania ofert i uczestniczenia w konkursie poprzedzającym zawarcie umowy na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy:

1. w oddziałach szpitalnych SP ZOZ w Przeworsku (w godzinach od 7:00 do 14:35 w dni powszednie), tj.:
    • Oddziale Kardiologicznym
    • Oddziale Pediatrycznym
    • Oddziale Urologicznym
    • Oddziale Geriatrycznym
    • Oddziale Neonatologicznym
    • Oddziale Położniczo-Ginekologicznym
    • Oddziale Chirurgii Ogólnej
    • Izbie Przyjęć
  2. w zakresie dyżurów medycznych (w godzinach od 14:35 do 7:00 w dni powszednie oraz od 7:00 do 7:00 w dni wolne od pracy) pełnionych w:
    • Oddziale Kardiologicznym
    • Oddziale Neonatologicznym
    • Oddziale Urologicznym
    • Oddziale Pediatrycznym
    • Oddziale Chirurgii Ogólnej
    • Oddziale Położniczo-Ginekologicznym
    • Oddziale Neurologicznym
    • Izbie Przyjęć
  3. w poradni neurologicznej dla dzieci
  4. w poradni reumatologicznej
  5. w poradni dermatologicznej
  6. w poradni chirurgicznej
  7. w poradni kardiologicznej

Umowa na udzielanie świadczeń zdrowotnych zostanie zawarta na okres:

od 01-03-2023 r. do 28-02-2026 r.

Ze szczegółowymi warunkami konkursu i materiałami informacyjnymi o przedmiocie konkursu, w tym z projektem umowy oraz formularzem ofertowym można zapoznać się w Dziale Służb Pracowniczych i Płac SP ZOZ w Przeworsku ul. Szpitalna 16, lub na stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku: www.spzoz-przeworsk.pl

Oferty należy składać w formie pisemnej na udostępnionym wzorze formularza w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie „….………” w Sekretariacie SP ZOZ w Przeworsku ul. Szpitalna 16, do dnia 16-02-2023 r. do godziny 9:00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 16-02-2023 r. o godzinie 10:00 w Dziale Służb Pracowniczych i Płac.

Komisja ogłosi wynik rozstrzygnięcia postępowania konkursowego w terminie do 18-02-2023 r. poprzez umieszczenie wyniku rozstrzygnięcia konkursu na stronie internetowej zakładu.

Oferent jest związany ofertą przez okres 30 dni od daty upływu terminu składania oferty.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku zastrzega sobie możliwość wybrania kilku ofert w celu wykonania całości zamówienia, prawo do unieważnienia konkursu, przesunięcia terminu składania ofert oraz rozstrzygnięcia konkursu. Oferentowi przysługują środki odwoławcze opisane w szczegółowych warunkach konkursu.

p.o.  Dyrektor Robert Płaziak

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OFERT

ogłoszenie 2023-02 (3)

Szczegółowe warunki konkursu ofert 2023-02