Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku

Zatrudni pracownika w pełnym wymiarze czasu pracy

na stanowisku KSIĘGOWA

Obowiązki na ww. stanowisku:

  • Terminowe sporządzanie i przedkładanie obowiązujących sprawozdań miesięcznych, kwartalnych i rocznych w zakresie obowiązującej sprawozdawczości
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych
  • Opisywanie rachunków i faktur oraz dowodów księgowych i sprawdzanie pod względem rachunkowym i formalnym
  • Przygotowanie dokumentów dotyczących środków trwałych oraz wyjaśnianie niezgodności
  • Dokonywanie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych w systemie elektronicznym
  • Uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
  • Przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych
  • Księgowanie i rozliczanie dotacji
  • Rozliczanie i uzgadnianie stawów magazynowych w apteczkach
  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z posiadanymi kompetencjami i standardami funkcjonującymi w zakładzie

Wymagamy:

  • Wykształcenie: średnie, mile widziane o profilu ekonomicznym lub finanse i rachunkowość
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz Excel, mile widziana praktyczna znajomość programów księgowych
  • Posiadanie zdolności analitycznych i formułowania wniosków
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, odpowiedzialność i terminowość

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego.

CV wraz z listem motywacyjnym należy składać w dziale Służb Pracowniczych i Płac lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kadry@spzoz-przeworsk.pl w terminie do 31-05-2022 r.

SPZOZ w Przeworsku zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.